CJG Alkmaar Noord

CJG Alkmaar Noord

Op de foto een deel van team CJG Noord.

Het team staat voor je klaar van maandag tot en met vrijdag van 8.30- 17.00 uur.

naam

emailadres

functie

Partners in Verloskunde

partnersinverloskunde@gmail.com  Verloskundigen
Verloskundigen Praktijk Alkmaar verloskundigenpraktijkalkmaar@zorgring.nl Verloskundigen
Yvonne Verlind

yverlind@ggdhn.nl

Jeugdarts 0-19 jaar

Libertje Bosma

lbosma@ggdhn.nl

Jeugdarts 0-19 jaar

Hilda Gerritsen

hgerritsen@ggdhn.nl

Jeugdverpleegkundige 4-19 jaar/Opvoedadviseur

Simone Meijnen

smeijnen@ggdhn.nl

Jeugdverpleegkundige 4-19 jaar

Wendy Silver

wsilver@ggdhn.nl

Doktersassistente


Annemarie de Boer
anboer@ggdhn.nl

Jeugdarts 0-4 jaar

Emmy Pluijmen

epluijmen@ggdhn.nl

Jeugdverpleegkundige 0-4 jaar

Tamara Koster

tkoster@ggdhn.nl

Jeugdverpleegkundige 0-4 jaar

Patricia dos Santos

psantos@ggdhn.nl

Jeugdverpleegkundige 0-4 jaar

Wilhelmien de Vries

wvries@ggdhn.nl

Jeugdverpleegkundige 0-4 jaar

José Snelder

jsnelder@ggdhn.nl

Jeugdverpleegkundige 0-4 jaar

Ans van Harten

aharten@ggdhn.nl

Cb-assistente







Fadoua Akalei

f.akalei@stichtingdewering@nl

Maatschappelijk werker

Marlinda Kleverlaan jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl Jeugd en gezinscoach
Roy Schuit

jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl

Jeugd en gezinscoach

Brigitte Prevoo

jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl

Jeugd en gezinscoach

Eveline Schipper

jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl

Jeugd en gezinscoach

Melanie Wanders

jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl

Jeugd en gezinscoach

Paula Wijker

jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl

Jeugd en gezinscoach

Edith Hopman jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl

Jeugd en gezinscoach

Winde Hendrickx jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl Jeugd en gezinscoach
Marlinda Kleverlaan jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl Jeugd en gezinscoach
Ria Broeze

r.broeze@humanitas.nl

Coördinator Home-Start

Vanessa Macias

vmacias@straatgeluid.nl

Jongerencoach

Brian van der Vliet  bvandervliet@straatgeluid.nl

Jongerenwerker

Sanne de Moel sdemoel@alkmaar.nl WMO consulent