CJG Alkmaar Oost

CJG Alkmaar Oost

Op de foto een deel van team CJG Oost. Het team staat voor je klaar van maandag tot en met vrijdag van 8.30- 17.00 uur.

 

 

naam

emailadres

functie

Verloskundigen Praktijk Alkmaar verloskundigenpraktijkalkmaar@zorgring.nl verloskundigen
Partners in Verloskunde  partnersinverloskunde@gmail.com verloskundigen
Christa van Olphen   Jeugdarts 4-19 jaar
Renske Elshof



Jeugdarts 4-19 jaar

Ingrid Nootebos

inootebos@ggdhn.nl

Jeugdverpleegkundige 4-19 jaar

Yvonne ter Bocht                           



Doktersassistent

Tamara van der Kort  tkort@ggdhn.nl Jeugdverpleegkundige
Anneke Schuurman



Jeugdarts 0-4 jaar

Desiree van As

das@ggdhn.nl

Jeugdarts 0-4 jaar

Eva Blokhuis



Jeugdverpleegkundige 0-4 jaar

Alie van den Berg

eberg@ggdhn.nl

Jeugdverpleegkundige 0-4 jaar

Ietske de Bray

ibray@ggdhn.nl

Jeugdverpleegkundige 0-4 jaar

Lida Gijzen

lgijzen@ggdhn.nl

Cb-assistente

Elly de Graaf

egraaf@ggdhn.nl

Voorzorg verpleegkundige

Berna Navruz

bnavruz@ggdhn.nl

Opvoedadviseur

Leonie Gerards

l.gerards@stichtingdewering.nl

Maatschappelijk Werker

Dinja Lankwerden

jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl

Jeugd en gezinscoach

Jacqueline Kapteijn

jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl

Jeugd en gezinscoach

Amber van Veen jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl Jeugd en gezinscoach
Martine Kramer-Zuidervaart jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl Jeugd en gezinscoach
Miranda Kuin jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl Jeugd en gezinscoach
Johan van der  Kroon

jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl

Jeugd en gezinscoach

Sandra van Riemsdijk

jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl

Jeugd en gezinscoach

Judith IJnsen

jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl

Jeugd en gezinscoach

Yurenna Stroomer

jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl

Jeugd en gezinscoach

Ria Broeze

r.broeze@humanitas.nl

Coƶrdinator Home-Start