CJG Alkmaar Zuid

CJG Alkmaar Zuid

Op de foto een deel van team CJG Zuid.

Het team staat voor je klaar van maandag tot en met vrijdag van 8.30- 17.00 uur.

 

 

naam

emailadres

functie

Verloskundigen Praktijk Alkmaar  verloskundigenpraktijkalkmaar@zorgring.nl  verloskundingen
Partners in Verloskunde partnersinverloskunde@gmail.com verloskundigen
Hans Verschuur

hverschuur@ggdhn.nl

Jeugdarts  4-19 jaar

Rian Kruizenga

rkruizenga@ggdhn.nl

Jeugdverpleegkundige 4-19 jaar/Voorzorg-verpleegkundige

Klaudia van Dijk

kdijk@ggdhn.nl

Doktersassistent

Peter Janssen pjanssen@ggdhn.nl Opvoedadviseur
Ene Potti

epotti@ggdhn.nl

Jeugdarts 0-4 jaar

Carla Baas

cbaas@ggdhn.nl

Jeugdverpleegkundige 0-4 jaar

Maud van Ommen

mommen@ggdhn.nl

Jeugdverpleegkundige 0-4 jaar

Erna Res

eres@ggdhn.nl

Jeugdverpleegkundige 0-4 jaar

Turkan Alagöz

talagoz@ggdhn.nl

Opvoedadviseur

Juliette de Boer

jboer@ggdhn.nl

Jeugdverpleegkundige 0-4 jaar

Hermien Piersma

hpiersma@ggdhn.nl

Cb-assistente

Lida Gijzen

lgijzen@ggdhn.nl

Cb-assistente

Fadloua Akalei

fakalei@dewering.nl

Maatschappelijk Werker

Michael Holleman

mholleman@stichtingdewering.nl

Maatschappelijk Werker

Carla Borst

jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl

Jeugd en gezinscoach

Sharon Reijs jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl Jeugd en gezinscoach
Jacqueline van der Meulen

jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl

Jeugd en gezinscoach



jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl

Jeugd en gezinscoach

Karin Wevelkate

jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl

Jeugd en gezinscoach

Gerda de Boer Jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl Jeugd en gezinscoach
José Gooijer

jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl

Jeugd en gezinscoach

Marian Koopman jeugdengezinscoaches@alkmaar.nl Jeugd en gezinscoach
   





 
Sabina Bos

sbos@alkmaar.nl

Trajectbegeleider RMC

Marian van Seventer

mvseventer@alkmaar.nl

Huishoudencoach WMO

Monique Durieux monique.durieux@parlan.nl Jeugd&Gezinswerker Parlan
Ria Broeze

r.broeze@humanitas.nl

Coördinator Home/Start